Відновлення даних у Києві

+38(097)5388783

https://www.dtm.com.ua

+38(066)9833019

Відновлення даних з USB флешок та карт пам'яті

    Ми дістаємо дані з USB флешок та карт пам'яті всіх видів побутового, промислового та спеціального призначення. Вирішуємо найекзотичніші завдання. У разі підозрілої роботи USB флешки або карти пам'яті, необхідно зробити негайне резервування потрібних файлів.

Увага! При фізичному пошкодженні мікросхеми пам'яті або кристала пам'яті, встановленого в карті пам'яті, дані будуть назавжди втрачені. Характерне пошкодження - перелом, або тріщини в області розташування мікросхем.

Типові ознаки несправних USB флешок та карт пам'яті

    1. USB флешка або картка пам'яті не розпізнається комп'ютером.

    2. Не відкриваються потрібні файли, відбувається зависання в процесі копіювання або запису на картку пам'яті або USB флешку.

    3. USB флешка або картка пам'яті визначається нульовим об'ємом.

Основні причини несправностей флешок та карт пам'яті

(USB Flash, CF, SD, XD, SMC, M2, XQD, PCMCIA, SxS, UFC, TF, iStick, SFM, µcard, NT NT+ та ін.)

    USB флешки, як і деякі карти пам'яті, можуть складатися з окремо розташованих функціональних вузлів (контролер, мікросхеми пам'яті, ланцюг живлення, ланцюг індикації), гібридного типу або об'єднаних цільним корпусом у монолітному виконанні.

    Ці пристрої не мають високої надійності. Як правило, для їх виготовлення застосовуються недорогі електронні комплектуючі. У зв'язку з дефіцитом на ринку якісних напівпровідників багато фірм можуть використовувати відбраковані чіпи NAND пам'яті у процесі виробництва. Встановлювані контролери використовують методи трансляції, і алгоритми корекції помилок, параметри запису/читання, такі просунуті як у SSD накопичувачів. Такі пристрої призначені для тимчасового зберігання дублікатів, копій основних файлів або копіювання копій файлів на інший пристрій або для перенесення/копіювання на комп'ютер. Існують твердотільні носії даних підвищеної надійності у промисловому та військовому виконанні.

 

    Проблеми в роботі будь-яких USB флешок та карт пам'яті можуть виникнути у таких випадках:

    1. Програмний збій роботи транслятора після безпечного вилучення з комп'ютера.

    2. Програмний збій роботи транслятора під час роботи флешки або карти пам'яті поза допустимим температурним діапазоном.

    3. Збій роботи транслятора внаслідок фізичного пошкодження кристала пам'яті.

    4. Збій роботи транслятора внаслідок природного зносу осередків пам'яті.

    5. Внаслідок фізичного пошкодження інтерфейсного роз'єму, кристала пам'яті, контролера або інших елементів пристрою.

    6. Фізичне пошкодження (розрив) мікропровідників, або пошкодження топології друкованої плати.

    Для отримання даних, в більшості випадків, ми використовуємо комплексні рішення які базуються на застосуванні спеціального обладнання. Відновлення даних з USB флешки або карти залежить від причини несправності, типу пристрою, фізичного стану осередків пам'яті, та необхідності використання спеціальних методів корекції помилок.

Увага! Будь-яка спроба некваліфікованого втручання в такий накопичувач може призвести до часткової або повної втрати інформації з неможливістю її відновлення в подальшому.